Over Elsa's cafe

Ajax Arrangementen / Evenementen

Momenteel bieden wij de mogelijkheid om privé of met uw bedrijf gebruik te maken van onze arrangementen naar alle thuis wedstrijden van Ajax. U kunt van te voren komen eten en vanuit de Elsa's wordt het vervoer en de kaarten voor u geregeld. Kijkt u gerust op onze agenda welke wedstrijden er de komende tijd gepland staan.
Mocht u gewoon in Cafe Elsa's willen blijven kijken, dan is dat ook geen probleem, want wij zenden alle wedstrijden uit op 2 grote beeldschermen.
 
Ronde Datum Thuis/Uit   Tegenstander  
1. Ronde 03.08.2019 18:30 U Vitesse Vitesse  
2. Ronde 10.08.2019 18:30 T FC Emmen FC Emmen  
3. Ronde 17.08.2019 18:30 U VVV-Venlo VVV-Venlo  
4. Ronde 24.08.2019 18:30 T Fortuna Sittard Fortuna Sittard  
5. Ronde 01.09.2019 14:30 U Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam  
6. Ronde 14.09.2019 20:45 T sc Heerenveen sc Heerenveen  
7. Ronde 22.09.2019 14:30 U PSV PSV  
8. Ronde 28.09.2019 20:45 T FC Groningen FC Groningen  
9. Ronde 06.10.2019 12:15 U ADO Den Haag ADO Den Haag  
10. Ronde 19.10.2019 20:45 U RKC Waalwijk RKC Waalwijk  
11. Ronde 27.10.2019 16:45 T Feyenoord Feyenoord  
12. Ronde 02.11.2019 20:45 U PEC Zwolle PEC Zwolle  
13. Ronde 10.11.2019 14:30 T FC Utrecht FC Utrecht  
14. Ronde 23.11.2019 20:45 T Heracles Almelo Heracles Almelo  
15. Ronde 01.12.2019 14:30 U FC Twente FC Twente  
16. Ronde 07.12.2019 18:30 T Willem II Willem II  
17. Ronde 15.12.2019 12:15 U AZ Alkmaar AZ Alkmaar  
18. Ronde 22.12.2019 12:15 T ADO Den Haag ADO Den Haag  
19. Ronde 19.01.2020 14:30 T Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam  
20. Ronde 26.01.2020 14:30 U FC Groningen FC Groningen  
21. Ronde 02.02.2020 16:45 T PSV PSV  
22. Ronde 09.02.2020 12:15 U FC Utrecht FC Utrecht  
23. Ronde 16.02.2020 14:30 T RKC Waalwijk RKC Waalwijk  
24. Ronde 23.02.2020 16:45 U Heracles Almelo Heracles Almelo  
25. Ronde 01.03.2020 12:15 T AZ Alkmaar AZ Alkmaar  
26. Ronde 07.03.2020 19:45 U sc Heerenveen sc Heerenveen  
27. Ronde 14.03.2020 19:45 T FC Twente FC Twente  
28. Ronde 22.03.2020 14:30 U Feyenoord Feyenoord  
29. Ronde 05.04.2020 14:30 T PEC Zwolle PEC Zwolle  
30. Ronde 12.04.2020 14:30 U FC Emmen FC Emmen  
31. Ronde 23.04.2020 20:45 T Vitesse Vitesse  
32. Ronde 26.04.2020 14:30 U Willem II Willem II  
33. Ronde 03.05.2020 14:30 T VVV-Venlo VVV-Venlo  
34. Ronde 10.05.2020 14:30 U Fortuna Sittard Fortuna Sittard